woolash reviews
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
طراحي سايت
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ablog
تاريخ: 1396/2/11  ساعت: ۱۱

طراحي سايت آژانس مسافرتي
شما مي توانيد همه خدمات آژانس مسافرتي، آژانس هواپيمايي و مركز گردشگري خود مانند رزرو تور، رزرو بليط، رزرو هتل، درخواست ويزا و .... را در 24 ساعت شبانهه روز در اختيار مشتريان قراردهيد و در جستجوها به واسطه سئوي خوب سيستم ديده شويد
صنعت گردشگري اين روزها بسيار در كشور مورد توجه قرار گرفته است.آنچه مي تواند شما را در جذب مخاطبان(مشتريان) موفق سازد،بهره مندي از سايت(پورتال)) پويا،واكنش گرا و بر مبناي نيازها و اهدافتان است.ما به اين منظور براي شما پيشنهاد موثري خواهيم داشت كه موجب تحول و توسعه كسب و كارتان مي شود
چند ويژگي عمومي به عنوان پيش فرضهاي طراحي سايت گردشگري(توريسم، اطلاعات تورها و ... ) وجود دارد كه در ادامه تعدادي از عناوين آنها آمده است:

- لازم است در پورتال، طبقه بندي و چيدمان اطلاعات بر مبناي معماري از پيش تعريف شده انجام شود .
- اطلاعات هر تور در قالب يك پكيج از آغاز تا پايان براي مخاطب عرضه گردد .
- خدمات آژانس مسافرتي به بهترين شكل به مخاطب معرفي شود .
- تورهاي داخلي و تورهاي خارجي، تورهاي لحظه آخري، تورهاي مناسبتي ويژه(تور نوروز، تور تابستاني و ... ) در پورتال اطلاع رساني و به بهترين شكل براي مخاطبينن عرضه شود .
- بانك اطلاعات صنعت توريسم و گردشگري كشور، مناطق هدف و ساير اطلاعات كاربردي و اطلاعات سفر در پورتال ايجاد و تكميل اطلاعات گردد .
 - امكان توسعه زيرساختهاي فعلي در آن پيش بيني شود .

و مهمتر از همه اينكه از فناوريها و ترفندهاي به روز SEO در آن بهره گيري شود تا مخاطبين با جستجو در اينترنت به آساني سايت آژانس و خدمات شما را بيابند.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :ablog
تاريخ: 1396/2/11  ساعت: ۱۰

طراحي سايت عكاسي اين روزها روي بورس است . با جستجو كردن در ميان اتليه هاي عكاسي به راحتي متوجه خواهيم شد كه عكاسي ها ديگر مثل قديم نيستند كه در يك فضاي بسته كار كنند و مشتريان خاص خود را داشته و با دنياي ارتباطات هم كاري نداشته باشند و انها به سمت طراحي سايت كشيده شده اند .
با ورود تكنولوژي به همه موضوعات عكاس ها نيز به طراحي وب سايت عكس قوي نيازمند هستند . عكاسان و تمام هنرمندان كه كارشان مرتبط با عكس است مي توانندد با درخواست دادن طراحي سايت عكاسي، براي زمينه فعاليت كاري خود يك طراحي سايت شخصي داشته باشند تا با سايت خود معرفي شوند و نمونه اي از بهترين و برترين نمونه كارها و عكس هاي خود را در طراحي سايت به نمايش بگذارند تا افرادي كه از سايتشان ديدن ميكنند با سبك عكاسي و عكس هايشان آشنا شوند.
طراحي سايت آتليه عكاسي و طراحي سايت عكاسي مي تواند بخش هاي مختلفي داشته باشد ، بخش هايي كه با توجه به نيازهاي آنها طراحي ميشود همانندد سابقه فعاليت و رزومه كاري آتليه ، نمايش انواع عكس هاي شخصي و نمونه كارهاي اتليه ، به نمايش گذاشتن انواع محصولات قابي و چاپي و ... .
طراحي سايت عكاسي خود به صورت تخصصي مي تواند به چند بخش تقسيم شود و براي هر بخش نيز يك طراحي سايت انجام شود مثلا طراحي سايت عكاسي برايي عكاسان و يا طراحي سايت عكاسي آتليه و مخصوص به جشن ها و يا طراحي سايت عكاسي صنعتي و غيره .
شما با نوجه به شغل و حرفه خود و با توجه به نيازي كه داريد مي توانيد از طراحي سايت عكاسي استفاده نماييد و يك وب سايت حرفه اي را به وجود اوريد و از آنن نهايت استفاده را ببريد.
امروزه ورود كاربران به دنياي اينترنت باعث درگير شدن عده زيادي از افراد با دنياي فناوري شده و در اين ميان مشاغل مختلف نيز از قافله عقب نمانده و براي رونق كسبب و كار خود سعي در طراحي سايت مرتبط با شغل خود كرده اندو حرفه و هنر عكاسي نيز از اين قاعده مستثني نيست، به جرات مي توان گفت طراحي سايت عكاسيي به يكي از الزامات بي بديل اين رشته مبدل شده است.
طراحي سايت عكاسي بسته به نوع نياز عكاس امكانات متفاوتي را در اختيار سفارش دهنده مي تواند بگذارد، وجود هر امكاني به معرفي بهتر عكاس در دنياي اينترنتت منجر مي شود.
طراحي سايت عكاسي برخلاف طراحي ساير سايت ها برخورداري از محيط گرافيكي و ظاهري كاملا متفاوت با ديگر سايت ها را نياز دارد. اين تفاوت باعث جذاب بودن وو  متفاوت بودن سايتهاي عكاسي مي شود و درنتيجه بازديدكننده را تبديل به يك مشتري براي سايت عكاسي مي كند.

:
برچسب‌ها:

[ ]